Jednoduchý Zdravá smoothie recepty kdykoli dne

Jednoduchý Zdravá smoothie recepty kdykoli dne

Nejlepší koktejly existují vyrobené pomocí přirozené, reálné , výživné přísady , které poskytnout vitamíny, kromě olejů, požadováno pro více komplexní výživa. Soubor FAT zbývá je požadováno je zaměřen na biologické účely a zůstává spáleno pro pohonné hmoty. Ve skutečnosti zdravý nápoj by , aby podporoval asimilaci vitaminů v těle, web.

Zejména celé léto , zdravé hladinové potraviny Help při zachování hydratovaného stavu. Tento mix , zvláště při snídani, AIDS s hydratací pro celý den, kdy káva, čaj nebo soda mohou zdržet se. Vzhledem k tomu, že tělo shromažďuje vody z četných potravin na správně ponechat hydratovaného, není nutné na drink vodu, pokud jste spotřebovávají bez cukru, domácí Shake.

Získávání denních výživových požadavků Fast a snadné domácí hladky

Můžete Představte si výdaje celkem den zakousne zelenina a ovoce jednoduše do získat ? A co vaše děti? Nejlepší věc o koktejly umožňuje jíst obvykle v jediné sezení.

Tento , že , že i když květen nemůže být včetně medu nebo jiných sladidel v aplikaci Shake, bude stále získání cukru. Mějte na paměti, že ovoce zdravé smoothie nabídnuto v obchodech obvykle má cukr přibližně 58 gramů v 16unové láhvi. Na druhé straně 12-unce Cola je cukru na přibližně 40 gramů.

Jedná se o je v případě, že domácí koktejly horní část seznamu , nápady . Kromě toho některé výzkumy varována proti šťávami, které mohou pojmout cukr ekvivalent do sodu a existují propojení k váha a vysoká krevní tlak tlak. Šťáva Odstr. přírodní vlákno, které nápadně Hastens vstřebávání cukru.

Zdravé, jednoduché a Jednoduchý smoothie recepty

Pro Užijte si to v true požehnání z koktejly, vše co potřebujete mixer, spolu s snadno ovladatelný, kvalitní zelenina a ovoce. Hodně z zelenina a ovoce zachovány bohatý v minerálních látkách, antioxidanty a vitamíny, které obsahuje energii pro příštích 24 hodin . Určitá mix jsou sudé celkem a Fantastické s v Zde jsou 3 jednoduché zdravé smoothie Recepty můžete vyzkoušet :

Sladký banán Zdravá smoothie

Integrace borůvky a banány s měkkým, netlustým jogurtem s dotykem Agave sirupu činí uspokojení, bohaté, a přitom nízkotučné, smoothie . Agave Liquid, snadná získaná z nejvíce obchodů je více Sugary než med. Potřeby stačí jen pár minut na přípravu, tato mix může být potěšení o 2 osoby doma nebo kdekoli.

Za obsluhu tohoto nápoje je 273 kalorií a může vás provést až zdravě dávka z antioxidanty , draslík, kyselina askorbová, vitamín B6, FAT-0,3 gramů, protein-11,3 gramů, sacharidy -65,3 gramů, Fiber-4,3 gramů, cholesterol-5 mg, Sůl-135 mg a vápník-300 mg.

Oříškové a banánové směsi

Banánové a arašídové máslo ve zdravých hladovnách existují jako a normální odštětič. Naštěstí , zde je a zdravá verze variant, která není Uchovávejte zpět na vkus. Pokud se zdá, že Blend je příliš tlustý, Add další polévková lžíce z mléčného dílu složka . Takže začít s tímto smoothie s rozkošný vkus, že vy a vaše rád jeden může potěšit do 20 minut od přípravy.

Každá serva má 229 kalorií a nabízí a dávkování z Fiber-4 gramů, FAT-8,4 gramů, bílkovin-9,2 gramů, sacharidy -32 gramů, cholesterol-3 mg, železo-0,8 mg, Sůl-113 mg a vápník-211 mg.

Peachy mango mix

Tento tropický recept vám přináší cit z ostrov dne výlet vzorec aplikace zmrazené ovoce a lepší připravený před poledne . Tento rychlý a základní v dobrém smoothie je ideální pro snídani nebo jako s vámi s vámi za den . Užitečné pro 2 osoby , každý z nich má 184 kalorií a obsahuje FAT-0,3 gram, protein-4,1 gramů, CARB-44 gramů, Fiber-2,4 gramů, cholesterol-2 mg, železo-0,4 mg, sodík -50 mg a vápník-107 mg.